tłumaczenia rosyjskiego Jezyk Rosyjski

Cennik:

Podstawą ustalenia ceny tłumaczenia pisemnego jest strona umowna – powszechnie stosowana w Polsce jednostka rozliczeniowa (1800 znaków wraz ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami) tekstu wejściowego (liczone wg statystyki edytora tekstu).Po przetłumaczeniu tekstu dzieli się całkowitą ilość znaków przez 1800, w wyniku czego otrzymuje się dokładną ilość stron do rozliczenia. Strona tłumaczenia uwierzytelnionego zawiera 1125 znaków.

WYSTAWIAM FAKTURY VAT

Cennik podstawowy

Tłumaczenie Zwykłe Specjalistyczne Przysięgłe (uwierzytelnione) Tłumaczenia ustne Korekta, redakcja Tłumaczenia literatury pięknej, wierszy, publicystyki
Z polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski 25 zł 28 – 40 zł w zależności od stopnia specjalizacji tekstu 30 zł lub 35 zł (specjalistyczne, rękopis trudny do odczytania) 90 – 120 zł za godzinę 650 – 800 zł dziennie od 6 zł w zależności od jakości tekstu Ceny do uzgodnienia indywidualnie
Dopłaty do cennika
Rodzaj Tłumaczenia Cena:
zwykłe jak wyżej
ekspresowe + 30%
weekend + 50%
ekspresowe w weekend + 100%

Przy większych tłumaczeniach pisemnych i tłumaczeniach ustnych w dłuższym okresie ceny są do uzgodnienia. Stali klienci i klienci, składające większe zamówienia, mają atrakcyjne rabaty.

Dla firm wystawiam fakturę, opłata – gotówką albo przelewem na konto na podstawie faktury po oddaniu tłumaczenia. W przypadku dużych objętości, gdy praca trwa ponad dwa tygodnie - rozliczenie następuje w ratach, po oddaniu każdej części tłumaczenia.

W przypadku osób prywatnych jest potrzebna przedpłata. Opłata - gotówką albo przelewem na konto na podstawie uzgodnionej ceny.

Numer konta:

32 1050 1520 1000 0090 6562 9660 ING Bank Śląski S.A.

Elena Tuczyńska

Elena Tuczyńska

Tłumaczenia z rosyjskiego

Telefon: +48 576 082 578

Email: tłumaczenia

tłumaczenia rosyjskiego Jezyk Rosyjski
copyright © Tuczyńska Tłumaczenia 2019
tłumaczenia rosyjskiego Jezyk Rosyjski
Tuczyńska Tłumaczenia - tłumacz przysięgły rosyjskiego poznań | tłumaczenia język rosyjski

design: Damian Józefczyk